Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tonery, tusze, drukarki, serwis, artykuły biurowe oraz skup tuszy
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 1,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 10196
Województwo: wielkopolskie
Firma: Igalo
Powiat: poznański
Miejscowość: Poznań
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://igalo24.pl
   
dodano: 28-04-2015
ważne do: 27-07-2015
wyświetleń: 8611Szczegóły oferty:

Nasza firma zajmuje się sprzedażą tonerów i tuszy do drukarek oraz biurówką. Kolejną usługą jest serwis drukarek, który obejmuje ich profesjonalną naprawę, konserwację i przegląd. W zakresie naszej oferty, wykonujemy bezpłatną i rzetelną ekspertyzę uszkodzonego urządzenia.
Firma Igalo jako ogólnokrajowy hurtownik tonerow, tuszy oraz materiałów biurowych, posiada duże stany magazynowe, co pozwala nam, na prędkość działania. Wszystkie przesyłki realizowane są w ciągu 24H. Wykwalifikowani pracownicy są codziennie do pełnej dyspozycji i pomocy, przy doborze zgodnych produktów do urządzeń. Udzielamy pełnego wsparcia technicznego.
W ofercie posiadamy pełną gamę artykułów zarówno oryginalnych jak i zamiennych do wszelkich drukarek, znajdujących się na rynku europejskim. Szeroki zakres artykułów biurowych, razem z dogodnym katalogiem sprawia, że każdy może dokładnie obejrzeć i zapoznać się z towarem przed zakupem.
Nasi klienci mogą mają do dyspozycji program lojalonościowy, który umożliwia gromadzić punkty i wymieniać je na nagrody.
Igalo.pl wspomaga ochronę środowiska, skutkiem tego powstał nowy oddział, zajmujący się skupem pustych tonerow i tuszy. Dowolna firma, czy osoba fizyczna może przekazać nam zuzyte tonery i tusze. Cennik skupu znajduje się na naszej stronie www.igalo24.pl


Tonery, tusze, drukarki, serwis, artykuły biurowe oraz skup tuszy

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia