Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Produkcja seryjna drukarek 3D do zastosowania dla użytku domowego
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 1,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 13788
Województwo: wielkopolskie
Firma: Drukarki 3D
Powiat: poznański
Miejscowość: Poznań
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://www.printers3d…
   
dodano: 20-11-2015
ważne do: 01-12-2015
wyświetleń: 12828Szczegóły oferty:

Na rynku 3D pojawił się następny mocny dystrybutor, tym razem jest to firma Ricoh, która zaprezentowała nową drukarkę 3D, pracującą w technologii SLS.

Ta japońska firma zajmuje się, w głównej mierze innymi drukarkami 2D, podzespołami elektronicznymi, co w znaczący sposób ułatwia im wejście w nową specjalizację. Doświadczenie osiągnięte na rynku a także duże zdolności finansowe sprawiają, że walka na tym polu dopiero się rozpoczyna. Prace nad techniką 3D zaczęte zostały już rok wcześniej. Wtedywłaśnie powstała nowa jednostkaAdditive Manufacturing Business. Cały czas jednostka ta sprzedawała urządzenia różnych producentów, oferowała usługi konsultacyjne plus wdrożeniowe. Dopiero niedawno wyjawiono, iż zajmowali się także produkcją autorskiej maszyny. Ich pierwszym projektem jest oczywiście model AM S5500P, urządzenie drukujące w technice 3D używające nie tylko ze powszechnego dotychczas standardowego proszku PA11 i PA12, ale również z proszku PA6 ipolipropylenem (czyli tworzywem, które ma doskonałą wytrzymałość chemiczną oraz śladową absorpcje wody). Wielka platforma robocza 550 x 550 x 500 daje duże możliwości, wskutek takiemu powiązaniu Ricoh może drukować niezwykle złożone i ruchome prototypy.
Wprawdzie spore pole robocze na rynku mają już podobne firmy, aczkolwiek możliwość druku z zastosowaniempolipropylenu daje sporą przewagę nad konkurencją. www.printers3d.pl


Produkcja seryjna drukarek 3D do zastosowania dla użytku domowego

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia