Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Bleki Wspaniały szuka swojego bohatera

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 16005
Województwo: mazowieckie
Firma: Hotelik
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Telefon: Odkryj numer
   
dodano: 20-04-2016
ważne do: 15-04-2019
wyświetleń: 2Szczegóły oferty:

Czarny jak heban, młody, z różowym ozorem na wierzchu i rozwianymi wiatrem uszami. W oku figlarny błysk, ogon wywija radosne młynki, zaś słusznej wielkości labowa łapa z przyjemnością „przybija piątkę” z człowiekiem. O kim mowa? Oczywiście o Blekim – około 3 – letnim (w zębach), a może nawet 2 – letnim (w charakterku) prawie – labciu, którego życiową misją jest kochać i być kochanym. Ten pozbawiony już męskich klejnotów psiak ma siłę kosmicznego statku, intelekt starożytnego rzymskiego cesarza oraz swoisty, labkowy, cwaniacki spryt, który sprawia, że Blekuś potrzebuje nie tylko miłości, ale również konsekwencji w wychowaniu. Z osobami dorosłymi rozumie się fantastycznie, przysmaki wcina z prędkością światła, zaś wałkonienie się po trawie w towarzystwie Ludzia jawi Mu się niczym najlepsza rozrywka świata. W takich momentach drapanie po tyłeczku może się wcale nie kończyć…Ludziu, jeśli jesteś dorosły, konsekwentny, a przede wszystkim kochający mniej lub bardziej labradorowate czworonogi – Bleki czeka właśnie na Ciebie! Więc do dzieła – zostań Bohaterem Blekiego! Bleki przebywa w hoteliku pod Warszawą.
507-415-468
ogloszenia@labradory.info


Bleki Wspaniały szuka swojego bohatera Bleki Wspaniały szuka swojego bohatera Bleki Wspaniały szuka swojego bohatera Bleki Wspaniały szuka swojego bohatera Bleki Wspaniały szuka swojego bohatera Bleki Wspaniały szuka swojego bohatera Bleki Wspaniały szuka swojego bohatera

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia