Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zatrudnimy samodzielna księgową/księgowego - pełny etat
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!

  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!

  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.

  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.

Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 23027
Województwo: wielkopolskie
Firma: SigmaPartner sp. z o.o.
Powiat: m. Poznań
Miejscowość: Luboń
Ulica: Przy Autostradzie 9
Telefon: Odkryj numer

dodano: 08-08-2017
ważne do: 07-10-2017
wyświetleń: 41

Informacje dodatkowe:

Forma zatrudn.: umowa o pracę
Wymiar zatrudn.: pełny etat

Szczegóły oferty:

Biuro rachunkowe SigmaPARTNER Sp z o. o.
poszukuje osób na stanowisko:
SAMODZIELNY KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
(Cały etat)

Miejsce pracy: Luboń obok Hotelu MAX (ul. Przy Autostradzie 9 / dojazd bus: 610, 616, 611, )
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za pełną obsługę księgową Spółek z o. o.
  • odpowiedzialność za poprawność prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi Spółek.
  • Odpowiedzialność za rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS
  • odpowiedzialność za przygotowywanie niezbędnych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej (prowadzenie ksiąg handlowych) – warunek konieczny
  • doświadczenie zawodowe w zakładaniu Sp. z o. o
  • rejestracja i aktualizacja danych firm w KRS, GUS, US
  • załatwianie różnych spraw urzędowych i formalnych
  • znajomość pracy w systemie Optima
  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów księgowych
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
  • dobra znajomość MS Office
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie, do wyboru: umowę o pracę lub kontrakt cywilnoprawny
  • elastyczne godziny pracy,
  • sympatyczną atmosferę w rozwijającej się firmie
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szansę rozwoju zawodowego i osobistego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres: biuro@sigmapartner.pl
w temacie proszę napisać: praca w księgowości.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie zprzepisami ustawy z29.08.1997 oochronie danych osobowych (Dz.U. z2002 r. Nr 101, poz. 926 zpóźn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Zatrudnimy samodzielna księgową/księgowego - pełny etat Zatrudnimy samodzielna księgową/księgowego - pełny etat

Najczęściej oglądane ogłoszenia