Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Firma Herz 24 zatrudni opiekunkę do seniorki z Bremen!
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!

  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!

  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.

  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.

Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 23054
Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: Herz 24
Powiat: m. Bydgoszcz
Miejscowość: Bydgoszcz
Telefon: Odkryj numer
Strona www: www.herz24.pl

dodano: 11-08-2017
ważne do: 09-11-2017
wyświetleń: 79

Informacje dodatkowe:

Forma zatrudn.: umowa zlecenie
Wymiar zatrudn.: inny

Szczegóły oferty:

Firma Herz 24 zatrudni opiekunkę do seniorki z Bremen. Zlecenie jest od 27.08. na 2 miesiące. Na to zlecenie wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego.
Stan zdrowia
Pani ma 98 lat i waży 60 kg. Podopieczna ma problemy z poruszaniem wynikające z wieku, korzysta z pomocy balkonika, jest osłabiona, występują drobne problemy z pamięcią oraz inkontynencja, jest cukrzykiem
Praca w nocy póki co nie występuje. Należy być przygotowanym do niesienia pomocy.
Obowiązki
Opieka: aktywne spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie przy spacerach oraz wspólnych posiłkach, podopieczna chętnie uczestniczy przy gotowaniu. Pomoc przy ubieraniu się, przy higienie ciała, zmiana pielucho majtek.

Prowadzenie domu: dbanie o porządek, drobne prace domowe, przyrządzanie posiłków, robienie zakupów, prasowanie
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu na pierwszym piętrze z windą. Mieszkanie wyposażone jest w balkonik, wózek inwalidzki i łóżko medyczne.
Do dyspozycji dla opiekunki jest własny pokój z podstawowym wyposażeniem, jest dostęp do Internetu.
Opieka medyczna przychodzi regularnie do podopiecznej.
Czas wolny to min. 2-3 godziny dziennie + po ustaleniu z rodziną możliwość wolnego dłuższego (ok. 8 godzin)
Wymagania
dobra znajomość języka niemeickiego, gotowość do wyjazdu 26.08. na okres dwóch miesięcy

Jesteś zainteresowana i znasz dobrze niemiecki? Zadzwoń i zrekrutuj się u nas! Poza danym zleceniem mamy również wiele innych!

Najczęściej oglądane ogłoszenia