Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Fly młodziutki terierowaty szuka domu
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 28043
Województwo: mazowieckie
Osoba: Fundacja Bonifacy
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Telefon: Odkryj numer
   
dodano: 14-09-2018
ważne do: 12-11-2018
wyświetleń: 42Szczegóły oferty:

FLY to młody, około 2-letni pies. W genach ma coś z teriera, bo i lekko szorstkowłosa sierść i charakter za tym przemawiają. Fly jest szybki, żwawy, łobuzerski, bardzo ciekawski, uwielbia jeść . Jest bardzo łagodny i do ludzi i do innych psów. Bardzo się cieszy na widok opiekunów, emocjonalny. Jako szczeniak musiał radzić sobie sam, poznał co to samotność, głód i strach. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, poznał, że człowiek to fajna istota, coraz bardziej lubi pieszczoty, uczy się, że zabiegi pielęgnacyjne nie są straszne. Fly waży jakieś 12 kg, jest wykastrowany. Najlepiej, żeby trafił do domu z ogrodem z towarzystwem innego psa. Fly przebywa w domu tymczasowym k/Radomia. Możliwa pomoc w transporcie.


tel. 500 308 722


Fly młodziutki terierowaty szuka domu Fly młodziutki terierowaty szuka domu Fly młodziutki terierowaty szuka domu Fly młodziutki terierowaty szuka domu Fly młodziutki terierowaty szuka domu Fly młodziutki terierowaty szuka domu Fly młodziutki terierowaty szuka domu

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia