Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Oleje OSMO
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 129,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 28735
Województwo: mazowieckie
Firma: Oleje do drewna OSMO
Powiat: warszawski zachodni
Miejscowość: Warszawa
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://timbermarket.…
   
dodano: 07-11-2018
ważne do: 05-02-2019
wyświetleń: 47Szczegóły oferty:

Oferujemy woski olejne OSMO do podłóg drewnianych, tarasów zewnętrznych, oleje do elewacji drewnianych, oleje przemysłowe i dodatki w wyjątkowo ciekawych cenach.

Podłogi drewniane zapewniają miłość i luksus w Państwa domu. Zawsze są one narażone na wielkie obciążenia. Stąd te podłogi drewniane wymagają szczególnej ochrony, która zezwoli na długo cieszyć się ich naturalnym pięknem. Dzięki produktom OSMO, drewniane powierzchnie zachowują swój żywotny umysł i elastyczność.

Drewno „oddycha“, w znakomity sposób przychodzi na atmosferę w mieszkaniu, i wraz jest mocne na ścieranie, działanie wody i brudu. Naturalne powłoki OSMO nadają podłogom drewnianym długotrwałą kontrolę i umożliwiają zachować ich własną charyzmę.

Oleje OSMO gwarantują wykończenie i zabezpieczenie podłóg drewnianych , mebli kuchennych , blatów, mebli pokojowych, zabawek drewnianych itp. Zapraszamy do wymiany osoby prywatne, firmy, wykonawców, stolarnie, obsługujemy inwestycje – dla Swoich Partnerów Handlowych oferujemy wsparcie techniczne, wzorniki, regały wystawowe, katalogi, broszury reklamowe oraz różne.

Oleje firmy OSMO nie zawierają biocydów ani konserwantów. Po wyschnięciu stanowi on bezpieczny dla gości, zwierząt i roślin oraz zgodny z niemiecką normą DIN 53160. Zapraszamy do zaznajomienia się z swoją szeroką ofertą.

Zapraszamy jeszcze na nasza stronę internetową: https://timbermarket.pl/kategoria/oleje-do-drewna/osmo/ - Oleje OSMO (Warszawa): oleje OSMO Warszawa.


Oleje OSMO

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia