Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ultimed - gabinety specjalistyczne

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 28745
Województwo: łódzkie
Firma: Ultimed
Powiat: m. Łódź
Miejscowość: Łódź
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://ultimed.com.pl…
   
dodano: 08-11-2018
ważne do: 08-12-2018
wyświetleń: 22Szczegóły oferty:

Specjalistyczne gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej i jednego lekarskiego gabinetu dzisiaj są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Stawiająć na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Trzeba pamiętać też o świetnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w świetnie przygotowanym do pracy personelu , który nieustannie się dokształca. Nie można zapomnieć również o najwyższej klasy sprzęcie który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/


Ultimed - gabinety specjalistyczne

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia