Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 29042
Województwo: cały kraj
Firma: Ignif
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Warszawa
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://drzwiczki-komi…
   
dodano: 04-12-2018
ważne do: 03-01-2019
wyświetleń: 30Szczegóły oferty:

Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada największych starań, aby każdy klient był w stu procentach zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej ofercie posiada obecnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane.

Firma stawia na materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest też wykwalifikowany i jednocześnie mający ogromne doświadczenie personel, który doskonale zna się na swojej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów świetnej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy efekt końcowy. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja.

Firma troszczy się o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Z tego powodu oferuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Drzwiczki kominkowe na wymiar Drzwiczki kominkowe na wymiar

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia