Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 29484
Województwo: cały kraj
Firma: Biuro Diamond
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Gdańsk
   
dodano: 14-01-2019
ważne do: 13-02-2019
wyświetleń: 48Szczegóły oferty:

Stres, niewłaściwa pozycja w trakcie snu, zbyt mała ilość ruchu, siedzący tryb życia - wszystko to sprawia, że coraz więcej osób cierpi na bóle pleców i innych części ciała. Spięte mięśnie i wady postawy utrudniają codzienne funkcjonowanie, ograniczają przy wykonywaniu prostych czynności i sprawiają, że rezygnujemy z wielu przyjemnych rzeczy z powodu przykrych dolegliwości.
Okazuje się jednak, że w większości przypadków ból i napięcie można zlikwidować przy pomocy odpowiednio wykonanego masażu. W klinice Diamond Clinic technika masażu dostosowywana jest indywidualnie do pacjenta i problemów z jakimi przychodzi. Dzięki temu można uzyskać najlepsze efekty odczuwalne już po pierwszym zabiegu.
Oprócz aspektów czysto fizycznych, masaż jest również świetnym remedium na stres - pozwala odprężyć się, wyciszyć i zregenerować siły. Pomagają w tym np. olejki eteryczne czy muzyka relaksacyjna. Każdy kto prowadzi stresujący tryb życia, bez względu na to czy odczuwa ból, napięcie czy po prostu potrzebuje ukojenia nerwów, powinien skorzystać z profesjonalnych zabiegów masażu w Diamond Clinic.
Dane kontaktowe:
Heweliusza 22
(przy Hotelu Mercure)
80-890 Gdańsk
Recepcja
+48 570 007 113
E-mail: recepcja@diamondclinic.pl
www.diamondclinic.pl


Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia