Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 29484
Województwo: cały kraj
Firma: Biuro Diamond
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Gdańsk
   
dodano: 14-01-2019
ważne do: 13-02-2019
wyświetleń: 30Szczegóły oferty:

Stres, niewłaściwa pozycja w trakcie snu, zbyt mała ilość ruchu, siedzący tryb życia - wszystko to sprawia, że coraz więcej osób cierpi na bóle pleców i innych części ciała. Spięte mięśnie i wady postawy utrudniają codzienne funkcjonowanie, ograniczają przy wykonywaniu prostych czynności i sprawiają, że rezygnujemy z wielu przyjemnych rzeczy z powodu przykrych dolegliwości.
Okazuje się jednak, że w większości przypadków ból i napięcie można zlikwidować przy pomocy odpowiednio wykonanego masażu. W klinice Diamond Clinic technika masażu dostosowywana jest indywidualnie do pacjenta i problemów z jakimi przychodzi. Dzięki temu można uzyskać najlepsze efekty odczuwalne już po pierwszym zabiegu.
Oprócz aspektów czysto fizycznych, masaż jest również świetnym remedium na stres - pozwala odprężyć się, wyciszyć i zregenerować siły. Pomagają w tym np. olejki eteryczne czy muzyka relaksacyjna. Każdy kto prowadzi stresujący tryb życia, bez względu na to czy odczuwa ból, napięcie czy po prostu potrzebuje ukojenia nerwów, powinien skorzystać z profesjonalnych zabiegów masażu w Diamond Clinic.
Dane kontaktowe:
Heweliusza 22
(przy Hotelu Mercure)
80-890 Gdańsk
Recepcja
+48 570 007 113
E-mail: recepcja@diamondclinic.pl
www.diamondclinic.pl


Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic Masaż Gdańsk klinika medycyny estetycznej Diamond Clinic


Najczęściej oglądane ogłoszenia