Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 30640
Województwo: cały kraj
Firma: Ignif
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Warszawa
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://drzwiczki-komi…
   
dodano: 14-03-2019
ważne do: 13-05-2019
wyświetleń: 14Szczegóły oferty:

Stojąca na wysokim poziomie firma, która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był w stu procentach usatysfakcjonowany z jej usług. W związku z tym drzwiczki wytwarzane są pod wymiary określone przez klienta. W swojej ofercie posiada aktualnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można zamontować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma stosuje materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest również wykwalifikowany i jednocześnie mogący pochwalić się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem personel, który doskonale zna się na powierzonej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów bardzo dobrej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich zależy ostateczny efekt.

Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma troszczy się o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Dlatego ma w swojej ofercie wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Drzwiczki kominkowe na wymiar Drzwiczki kominkowe na wymiar


Najczęściej oglądane ogłoszenia