Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Maszyny polerskie w świetnych cenach | GlossFactory.pl
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 589,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 31018
Województwo: cały kraj
Firma: GlossFactory
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Będzin
Strona www: https://glossfactory.…
   
dodano: 08-04-2019
ważne do: 07-07-2019
wyświetleń: 25Szczegóły oferty:

GlossFactory.pl jest serwisem internetowym, który został stworzony z myślą o kierowców chcących kupić profesjonalne kosmetyki samochodowe cenionych wytwórców. Oferta jest skierowana tak do właścicieli aut, jak i warsztatów samochodowych, które są specjalistami w zagadnieniu autodetailingu. Oferta GlossFactory.pl obejmuje między innymi środki do pielęgnacji lakieru samochodowego, jak również pasty polerskie, a ponadto środki do czyszczenia tapicerki i znacznie więcej. Asortyment posegregowaliśmy na kilka tematycznych kategorii - to ułatwi Ci znalezienie produktów, których Ci potrzeba - to przykładowo: preparaty do zabezpieczania lakieru, mycia felg, jak również środki do pielęgnowania wnętrza. Zaletą naszego sklepu jest fachowa pomoc techniczna w czasie wybierania produktów jak również dobre ceny. Auto detailing to nasza domena. Zachęcamy do składania zamówień. Ekspresowa przesyłka oraz kompleksowa obsługa gwarantowane!


Maszyny polerskie w świetnych cenach | GlossFactory.pl Maszyny polerskie w świetnych cenach | GlossFactory.pl Maszyny polerskie w świetnych cenach | GlossFactory.pl Maszyny polerskie w świetnych cenach | GlossFactory.pl

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia