Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Komisjoner - praca ze scanerem
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!

  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!

  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.

  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.

Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 32399
Województwo: śląskie
Firma: Work Service Express
Powiat: m. Katowice
Miejscowość: Katowice
Telefon: Odkryj numer

dodano: 08-07-2019
ważne do: 06-10-2019
wyświetleń: 16

Informacje dodatkowe:

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:
Szukasz prostej pracy w Niemczech?
Mamy ofertę dla Ciebie, NIE musisz znać języka!
Miejsce pracy: okolice Stuttgartu

OFERUJEMY:
  • dobre wynagrodzenie 1200-1400 EURO/netto/mc
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!),
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w lub PLN),
  • gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt),
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia – Ty decydujesz ile z nami pracujesz,
  • 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
  • bezpłatne buty do pracy,
  • pokrywamy koszt badań lekarskich,
  • na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora.
Proponowana praca to zajęcie nieskomplikowane, szybko wdrożysz się w swoje zadania. Dodatkowa możliwość nadgodzin gwarantuje satysfakcję z pracy.

TWOJE ZADANIA:
  • napełnianie plastikowych pojemników granulatami i substancjami płynnymi
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • obsługa linii produkcyjnej
  • pakowanie towarów zgodnie z wytycznymi

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia przy zbieraniu zamówień na magazynie
  • umiejętności obsługi wózka elektrycznego typu Jungheinrich
  • zaangażowania i umiejętność pracy zadaniowej
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
  • miele widziane możliwość wyjazdu własnym autem

Zadzwoń po szczegóły! Tel: 518-797-269

Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!

Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
Rodzaj pracy: Pełny etat, Tymczasowa