Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Artykuły szkolne - wszystko co potrzebne do szkoły
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 1,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 13522
Województwo: wielkopolskie
Firma: Artykuły Biurowe
Powiat: poznański
Miejscowość: Poznań
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://www.biuro24.ne…
   
dodano: 04-11-2015
ważne do: 01-12-2015
wyświetleń: 132628Szczegóły oferty:

Artykuły papiernicze otaczają nas na co dzień, używamy ich codziennie, dlatego ważne jest, żeby jakość tych produktów była najlepsza. Należałoby poświęcić troche więcej uwagi przy ich wyborze, przez co komfort pracy staje się o wiele lepszy. Czy nie raz denerwowałeś się gdy pisak przerywał?, kalkulator źle zliczał, czy też korektor źle zamazywał? Przykładów jest co niemiara, jednakże nikt nie zwraca większej uwagi do wyboru tych mało istotnych, aczkolwiek jak okazuje się później które odgrywają dużą rolę w naszym życiu.
Często przy wyborze kierujemy się ceną, jaka przecież może być różnica przy zakupie koszulek na dokumenty? Dlaczego pewien sprzedawca ma transport po 7 złotych a inny po 14 zł? Mało kto się nad tym zastanawia, wybór spada przeważnie na towar tańszy. Aczkolwiek łatwo można zrozumieć, że paczka koszulek u sprzedawcy wydającego nam się na pierwszy rzut oka tańszego, jest produktem gorszym. Po pierwsze w paczce może znajdować się przykładowo 10szt, czy 50szt. Po drugie Obwoluty są groszkowe czy też kolorowe, nawet grubość obwoluty może mieć duże znaczenie, kto bowiem nie złościł się starając się rozszerzyć zlepioną ze sobą cieniutką koszulkę, w celu włożenia do niej papieru kartki papieru? Grubsze obwoluty likwidują ten problem, a niektóre posiadają nawet wcięcie ułatwiające odchylanie ich. Ceny czasami są niewielkie, ale różnica w wykonaniu i jakości artykułów przeogromna. Poniektórzy producenci umyślnie nie podają każdych cech danego produktu, żeby uniemożliwić klientowi prawidłowe porównanie produktów z drugim dostarczycielem. Toteż tak ważne jest, by podczas zakupu materiałów biurowych poświęcić nieco więcej czasu i zweryfikować rzetelnie co oferuje dana firma.
Oczywiście ciężko jest każdy towar starannie sprawdzać, a w dodatku masa cech towarów jest nam nieznanych. Kto bowiem wie, że nabywając niszczarkę występują tam oznaczenia DIN, których zadaniem jest oznaczenie bezpieczeństwa, jakie gwarantuje to urządzenie. Przykładów jest sporo, jednak bez odpowiedniego sprawdzenia, wybór na pierwszy rzut oka prosty, może okazać się fatalny i dodać nam wielu kłopotów.
Warto jest także sprawdzić czy sprzedawca nie dolicza sobie nieuczciwych kosztów za płatności online typu dotpay czy inne. Wiele firm niestety automatycznie podnosi sobie większą prowizję, kiedy klient płaci poprzez te platformy (pragnąc dzięki temu przekazać koszty prowizji opłat, jakie musi sam zapłacić na klienta).
Dlatego przed dokonaniem zakupu sprawdź czy sprzedawca oferujący najmniejsze ceny naprawdę działa uczciwie i nie ma zatajonych opłat, a jego towar jest wysokiej jakości. www.biuro24.net


Artykuły szkolne - wszystko co potrzebne do szkoły

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia