Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Materiały biurowe, artykuły szkolne i papiernicze
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 1,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 14022
Województwo: wielkopolskie
Firma: Igalo24
Powiat: poznański
Miejscowość: Poznań
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://www.igalo24.pl…
   
dodano: 03-12-2015
ważne do: 01-12-2015
wyświetleń: 32210Szczegóły oferty:

Problem ze znalezieniem tanich materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących? Kłopot z materiałami biurowymi lub solidnym sprzętem drukarskim? Czas z tym skończyć - znalazłem ofertę na akcesoria biurowe, tusze i tonery, drukarki 3d i wiele więcej - całość to w prezentowanej firmie. Oprócz artykułów i wysokiej jakości sprzętu, eksperci starają się oferować Klientom dodatkowo usługi recyklingu zużytych tuszy i tonerów. Wszystko po to, aby pomóc Klientom w utylizacji pustych materiałów eksploatacyjncyh i przy okazji zadbać o środowisko.
Jednak drukarki 3d i materiały eksploatacyjne to tylko część oferty. Sporządzili oni dodatkowo materiały biurowe, czyli papier ksero, flamastry, spinacze, zeszyty i inne tego gatunku produkty, które sprawdzą się przy pracy biurowej. Mała cena, duża jakość, stały dostęp do produktów i kompetentna pomoc - oto atrakcyjna oferta firmy na miarę oczekiwań. Mam nadzieję, że wypróbują Panstwo ofertę i kupią artykuły biurowe lub tusze i tonery w znalezionej przeze mnie firmie. Oferta dostępna zarazem dla klientów detalicznych, jak i firm oraz stałych kontrahentów. Duże rabaty, profesjonalne doradztwo i dużo więcej - eksperci oczekują na Państwa zamówienia! www.igalo24.pl


Materiały biurowe, artykuły szkolne i papiernicze

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia