Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Markizy Kraków

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 25562
Województwo: małopolskie
Firma: F. H. U. Tanie Żaluzje Kraków: rolety plisy markizy
Powiat: m. Kraków
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-078
Ulica: Kazimierza Wielkiego 40
Strona www: taniezaluzje.pl/marki…
   
dodano: 23-03-2018
ważne do: 08-08-2021
wyświetleń: 2Szczegóły oferty:

Odpowiednie markizy w niskiej cenie - szukasz takich? Idealnie się składa, w ogromnej ofercie firmy znajdą się markizy, jakie olśnią nie tylko wyglądem oraz jakością wykonania, lecz także ceną. Produkujemy i oferujemy markizy zewnętrzne, jakie zakładane są na balkonach oraz witrynach sklepowych. Oferowane markizy bardzo dobrze sprawdza się również przy kawiarniach. Gdzie będą chronić gości przez słońcem. Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszej wizytówki i skorzystania z niepowtarzalnej oferty!

Promienie słoneczne są pożądane przez każdego. Mimo to są takie sytuacje, kiedy preferujemy się przed nimi schować. Oczywiście wówczas do akcji muszą wkroczyć markizy Kraków - dobre ogrodowe osłony przeciwsłoneczne, które własną konstrukcją hamują promienie słoneczne. Montowane na tarasach bądź też restauracjach oraz sklepach. Firma F.H.U. Tanie Żaluzje serdecznie zaprasza do skorzystania z niepowtarzalnej oferty - nieduża cena oraz duża jakość to u nas standard! Posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwala nam na pomoc każdemu Klientowi - sprawdź markizy już teraz!


Markizy Kraków

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia