Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Regał sklepowy magazynowy regały do sklepu 2,5m

Cena: 610,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 31622
Województwo: łódzkie
Firma: MTB
Powiat: m. Łódź
Miejscowość: Łódź
Telefon: Odkryj numer
Strona www: www.mtbtent.pl
   
dodano: 17-05-2019
ważne do: 10-08-2020
wyświetleń: 4Szczegóły oferty:

Włoskie systemy regałowe. Najbardziej wszechstronny i elegancki system za przystępne pieniądze dostępny na naszym rynku. Są to wysokiej klasy regały magazynowe ocynkowane, modułowe, które można rozbudować nawet w antresole. Dostępne różnego rodzaju półki, przegrody, szuflady, wieszaki etc. Regały ręcznego składowania. Prezentowany Zestaw: Wysokość - 250cm, dostępne także 197cm na magazynie. Szerokość - 150cm, dostępne 90cm, 120cm, na magazynie, (180cm na zamówienie). Głębokość - 40cm, dostępne 32cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm na magazynie. Obciążenie regału - Max 1.5 tony Obciążenie półki - Max 280kg Prezentowany regał składa się z: - ramy bocznej 205cm 2szt. - półki wraz z belkami 4szt. jest to kpl. zestaw. Stan NOWY! Cena regału 610zł netto, aby rozbudować regał o kolejny wystarczy dokupić tylko jedną ramę i 4 półki koszt całkowity 485zł netto. Koszt dodatkowej półki - 89zł netto. Montaż takiego regału to zaledwie kilka minut. System bezśrubowy. Wymagany tylko młotek gumowy. Półki można dowolnie przestawiać. Na zamówienie dostępne ramy wysokości do 8m. Na kolejnych naszych aukcjach dostępne regały o większych wymiarach. Wysyłka kurierem 24h. W razie pytań prosimy o kontakt.


Regał sklepowy magazynowy regały do sklepu 2,5m Regał sklepowy magazynowy regały do sklepu 2,5m Regał sklepowy magazynowy regały do sklepu 2,5m Regał sklepowy magazynowy regały do sklepu 2,5m Regał sklepowy magazynowy regały do sklepu 2,5m Regał sklepowy magazynowy regały do sklepu 2,5m Regał sklepowy magazynowy regały do sklepu 2,5m

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia