Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Regał na opony koła solidny elegancki NOWY!

Cena: 263,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 31623
Województwo: małopolskie
Firma: MTB
Powiat: m. Kraków
Miejscowość: Kraków
Telefon: Odkryj numer
Strona www: www.mtbtent.pl
   
dodano: 17-05-2019
ważne do: 04-08-2020
wyświetleń: 6Szczegóły oferty:

Włoskie systemy regałowe. Najbardziej wszechstronny i elegancki system, za przystępne pieniądze dostępny na naszym rynku. Są to wysokiej klasy regały magazynowe ocynkowane, modułowe, które można rozbudować nawet w antresole. Dostępne różnego rodzaju półki, przegrody, szuflady, wieszaki etc. Regały ręcznego składowania. Prezentowany Zestaw do składowania opon-kół: Wysokość - 197cm, dostępne także ramy 250cm - na magazynie. Szerokość - 90cm, dostępne 120cm, 150cm - na magazynie Głębokość - 40cm Obciążenie regału - 1.5 tony Obciążenie półki - 280kg Prezentowany regał składa się z: - ramy bocznej 197cm 2szt. - belek 6szt. jest to kpl. zestaw. Stan NOWY! Cena regału 263zł netto, aby rozbudować regał o kolejny wystarczy dokupić tylko jedną ramę i 6 belek koszt całkowity 161zł netto. Montaż takiego regału to zaledwie kilka minut. System bezśrubowy. Wymagany tylko młotek gumowy. Półki można dowolnie przestawiać. Na kolejnych naszych aukcjach dostępne regały o większych wymiarach. Wysyłka kurierem 24h. W razie pytań prosimy o kontakt.


Regał na opony koła solidny elegancki NOWY! Regał na opony koła solidny elegancki NOWY! Regał na opony koła solidny elegancki NOWY! Regał na opony koła solidny elegancki NOWY! Regał na opony koła solidny elegancki NOWY! Regał na opony koła solidny elegancki NOWY!

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia