Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 31644
Województwo: małopolskie
Firma: ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków
Powiat: krakowski
Miejscowość: Sadowie
Kod pocztowy: 32-010
Ulica: ul. Kielnik 15
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://www.atcklima.…
   
dodano: 17-05-2019
ważne do: 15-08-2019
wyświetleń: 44Szczegóły oferty:

Przedsiębiorstwo ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków posiada duże doświadczenie w obszarze oferowania usług związanych z klimatyzacją, a też wentylacją rozmaitych pomieszczeń i obiektów. Obsługiwanym przez nas kontrahentom jesteśmy w stanie zaproponować wszechstronną obsługę, a także wysokiej jakości rozwiązania i produkty. Jako fachowa marka zatrudniamy tylko perfekcyjnych speców z tejże branży. Proponujemy klimatyzację, a także wentylację pomieszczeń biurowych, mieszkalnych, usługowych oraz pozostałych. Na co dzień działamy w Krakowie, ale swoją ofertę kierujemy także do innych zaciekawionych kontrahentów. Naszym pozytywem są przystępne ceny oraz nadzwyczaj efektywne rozwiązania.
Pośród proponowanych przez prezentowaną przez nas firmę usług odszukacie Państwo zarówno montaż jak również naprawę oraz serwisy klimatyzacji. Co więcej absorbujemy się montażem rekuperatorów czy też przyzwoicie dopasowanych do danego obiektu systemów wentylacyjnych. Doskonale znamy się też na nowoczesnych rozwiązaniach z aspektu nawilżania oraz oczyszczania powietrza. Naszym celem jest zaspokojenie wymogów konsumentów oraz zagwarantowanie satysfakcji.


ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia