Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Chirurg Naczyniowy Warszawa
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 31710
Województwo: mazowieckie
Firma: Chirurg Naczyniowy Body Move Centrum Medyczne
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-793
Ulica: ul. Rydygiera 19 lokal U17
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://chirurg-naczy…
   
dodano: 23-05-2019
ważne do: 21-08-2019
wyświetleń: 44Szczegóły oferty:

W naszym gabinecie chirurgii naczyniowej każdy pacjent uskarżający się na schorzenia czy dokuczliwości naczyniowe oraz analogiczne odkryć może ukojenie i skuteczną pomoc. To naturalnie dzięki wyposażeniu w specjalistyczny sprzęt i współczesne urządzenia jesteśmy w stanie wykonywać USG tętnic, żył czy brzucha, a również USG Doppler. Naszym celem jest zawsze postawienie właściwej diagnozy, a na jej bazie wdrożenie przystosowanej i skutecznej metody kuracji. Określenie porządnego planu leczenia dla jakiegokolwiek pacjenta to fundament jego szybkiego powrotu do dobrego samopoczucia.
U nas z powodzeniem pozbędziesz się nieestetycznych pajączków lub też niebezpiecznych żylaków. Wykonujemy między innymi mało inwazyjny zabieg skleroterapii, to naturalnie dzięki jakiemu na dobre zapomnisz czym są przykre dolegliwości w postaci żylaków czy pajączków. Ewidentnie proponujemy również inne równie skuteczne metody leczenia. Niewydolność żylna lub też zmiany miażdżycowe są w stanie niezwykle niekorzystnie wpływać na tężyznę fizyczną pacjenta, a w późniejszym okresie są w stanie prowadzić nawet do śmierci. Należałoby wobec tego zadbać o prywatne zdrowie oddając się w ręce profesjonalnego chirurga naczyniowego.Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia