Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zrób test osobowości
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 32888
Województwo: lubelskie
Firma: PERSO.IN - test osobowości
Powiat: m. Lublin
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-067
Ulica: Ogródkowa 3/46
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://perso.in/
   
dodano: 09-08-2019
ważne do: 07-11-2019
wyświetleń: 47Szczegóły oferty:

Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN umożliwia poznać różnice indywidualne. Uzupełnienie kwestionariusza umożliwia wygenerowanie opisu osobowości osoby badanej. Po badaniu dostaje się indywidualny raport opisujący cechy osobowości, predyspozycje i wskazówki jak najefektywniej wykorzystać je w życiu osobistym i zawodowym. Kariera zawodowa daje dużą satysfakcję, gdy jest dostosowana pod nasze osobiste preferencje. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron może pomóc dokonać najlepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które zawiera 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach nastawienia w stosunku do innych, otwartości na doświadczenie, podejścia do zobowiązań, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Pełny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz być dobrym oraz potencjalnymi ryzykami. Ponadto można poznać 10 stylów zachowań i reagowania opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN żeby omówić raport i w pełni wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja jak z tobą nawiązywać kontakt, w jaki sposób cię podbudowywać, co cię ciekawi i co wpływa na satysfakcję z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla grup, wykorzystywane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty składające się z jednej strony nazywane OnePager. Dedykowane są dla grup i klientów indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania lubi, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie skonstruowane jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych. Napisz już teraz.Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia