Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Oleje do drewna - Timber Market
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 250,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 33650
Województwo: mazowieckie
Firma: Timber Market
Powiat: warszawski zachodni
Miejscowość: Warszawa
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://timbermarket.…
   
dodano: 08-10-2019
ważne do: 06-01-2020
wyświetleń: 24Szczegóły oferty:

Timber Market to firma, która sprzedaje tylko produkty najwyższej jakości z branży stolarskiej, budowlanej oraz parkietowej i drewnianej.
Największą motywacją do założenia naszego sklepu było długoletnie doświadczenie w praktyce przy produktach dostępnych w Timber Market. Doświadczenie, które każdego dnia nabywamy w trakcie prowadzenia firmy stolarskiej bazującej na oferowanych produktach, pozwoliło nam oferować Państwu tylko produkty o najwyższej jakości sprzedawanych przez nas artykułów.
Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży stolarskiej, tylko najlepszych producentów, znanych i szanowanych w tej dziedzinie. Główny nacisk kładziemy na oleje do drewna oraz kleje do drewna, takich firm jak: Kleiberit, Remmers, Osmo, Rakoll lub Sika.
W swojej ofercie mamy również woski do drewna, lazury, kleje do drewna ,kleje montażowe, kleje kontaktowe, wkręty ciesielskie, wkręty tarasowe, czy oleje do drewna. Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub odwiedzenia naszej witryny internetowej.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Timber Market: timbermarket.pl - Timber Market - Oleje Osmo


Oleje do drewna - Timber Market

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia