Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ELEKTRYK - PRACA W BELGII – 1750 €- 2000 € NETTO MIESIĘCZNIE!
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!

  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!

  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.

  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.

Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 33836
Województwo: śląskie
Firma: Work Service Express
Powiat: m. Katowice
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40-265
Ulica: Murckowska 14
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://workexpress.p…

dodano: 21-10-2019
ważne do: 19-01-2020
wyświetleń: 24

Informacje dodatkowe:

Forma zatrudn.: umowa o pracę
Wymiar zatrudn.: pełny etat

Szczegóły oferty:

Elektryk - 14,44 euro - Belgia !! zagranica Work Service Express
Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116), poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie BELGII pracownika na stanowisko ELEKTRYKA
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • instalacja kabli
  • podłączanie urządzeń elektrycznych
  • inne prace stanowiskowe
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie między 1750, a 2000 € netto na umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
  • gwarantowane zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy
  • program "Polecaj Zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
  • płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)
  • składki ubezpieczeniowe odprowadzane od co najmniej średniej krajowej brutto
  • transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu do 100 € brutto
  • opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego Koordynatora
  • Opiekę Rzecznika Praw Pracownika
  • kompleksową obsługę przed wyjazdem
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem
Rodzaj pracy: Tymczasowa