Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ELEKTRYK - PRACA - OD ZARAZ - 9000 ZŁ
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!

  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!

  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.

  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.

Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 33857
Województwo: śląskie
Firma: Work Service Express
Powiat: m. Katowice
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40-265
Ulica: Murckowska 14
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://workexpress.p…

dodano: 21-10-2019
ważne do: 19-01-2020
wyświetleń: 15

Informacje dodatkowe:

Forma zatrudn.: umowa o pracę
Wymiar zatrudn.: pełny etat

Szczegóły oferty:

Jesteś elektrykiem?
Lubisz jasne zasady i samodzielną pracę?
Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Francja czeka!
UWAGA! Oferta pracy bez wymaganego języka francuskiego!
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 € netto (na rękę)
  • możliwość dodatkowych nadgodzin powyżej podstawy (166 godzin) płatnych 125 % oraz możliwa extra praca w niektóre soboty
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!)
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w lub PLN)
  • codziennie jeden posiłek opłacony przez firmę
  • gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt)
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia, pracę bezterminową – Ty decydujesz ile z nami pracujesz
  • na miejscu samochody służbowe do dyspozycji, wraz z paliwem
  • 100 % bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • darmową odzież roboczą
  • pokrywamy koszt badań lekarskich
  • na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego Koordynatora
TWOJE ZADANIA:
  • umiejętność czytania planu i samodzielnej realizacji zadania
  • instalacja kabli w tubkach oraz puszek w konstrukcjach ściennych (w banszach pod szalunki SATECO)
  • instalacja kabli w tubkach oraz puszek w podłogach przed wylaniem betonu
  • instalacja kabli w tubkach oraz puszek w ścianach gipsowo-betonowych
  • instalacja pionów elektrycznych w nowopowstającym budynku
  • instalacja skrzynek elektrycznych i tablic rozdzielczych
  • instalacja kabli miedzianych
  • podłączanie gniazdek, wyłączników światła, oświetlenia oraz tablic rozdzielczych i puszek
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia na stanowisku elektryk
  • uprawnień elektrycznych SEP do 1kV
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • samodzielności w pracy
  • zaangażowania i umiejętności pracy zadaniowej
  • dyspozycyjności – gotowości do szybkiego wyjazdu do Francji
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Zadzwoń po szczegóły!
Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!
Program „Polecaj Zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
Rodzaj pracy: Tymczasowa