Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Lokal, Restauracja, Sala na wesele we Wrocławiu

Cena: 199,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 33885
Województwo: dolnośląskie
Firma: Browar Prost
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Dzielnica: Psie Pole
Kod pocztowy: 51-117
Ulica: Paprotna 4
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://www.browarpro…
   
dodano: 22-10-2019
ważne do: 31-12-2023
wyświetleń: 3Szczegóły oferty:

Wesele w browarze brzmi kusząco? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji imprezy weselnej w naszym lokalu, który jest rzemieślniczym browarem restauracyjnym z wydzieloną salą bankietową. Dysponujemy salą na wesele do 130 osób, choć możemy także zorganizować obiad weselny jak i kameralne przyjęcia weselne. Sami gotujemy, bo stawiamy na jakość. Sala weselna jest po przebudowie, doskonale sprawdzi się na doskonałą zabawę weselną do samego rana! Obiekt posiada parking, dysponuje zapleczem produkcyjnym, nowoczesną i schludną kuchnią, doświadczoną kadrą, która wykona praktycznie każde danie, zapewni sprawną i miłą obsługę wesela. Sala weselna ma pełną klimatyzację, rzutnik i wiele innych dodatków, które umilą organizację imprezy jak i samą zabawę. Zachęcamy do wyprawienia wesela we Wrocławia, bo po PROSTu warto!


Lokal, Restauracja, Sala na wesele we Wrocławiu Lokal, Restauracja, Sala na wesele we Wrocławiu Lokal, Restauracja, Sala na wesele we Wrocławiu Lokal, Restauracja, Sala na wesele we Wrocławiu Lokal, Restauracja, Sala na wesele we Wrocławiu Lokal, Restauracja, Sala na wesele we Wrocławiu Lokal, Restauracja, Sala na wesele we Wrocławiu

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia