Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Renault Traffic, Fiat Talento, Nissan NV200, Opel VIVARO OSŁONA S

Cena: 615,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 35272
Województwo: wielkopolskie
Firma: Media Trailer
Powiat: wolsztyński
Miejscowość: Wolsztyn
Kod pocztowy: 64-200
Ulica: Niałecka 17
Telefon: Odkryj numer
Strona www: www.mediatrailer.pl
   
dodano: 27-01-2020
ważne do: 26-04-2020
wyświetleń: 20Szczegóły oferty:

Firma MEDIA TRAILER ma do zaoferowania osłony stalowe chroniące silnik oraz skrzynie biegów. Płyty te są tworzone konkretnie pod dany model samochodu i pasują w fabryczne otwory, dzięki czemu są bezinwazyjne. Do ich montażu nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia i trwa to około 20min.
Nasza płyta jest wykonana z blachy o grubości 2mm pokryta powłoką ochronną, cynkiem oraz farbą proszkową odporną na zadrapania i uszkodzenia.
System serwisowy pozwala na łatwy dostęp do obsługi silnika i wymiany części eksploatacyjnych takich jak filtry i oleje.
Produkt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, wytrzymały i solidny oraz zabezpieczony przed korozją. Nasze osłony są przykręcane na porządne śruby , a nie przyczepiane na spinki, co za tym idzie są bardzo trwałe i nie straszne im są drogi szutrowe, leśne, pola, łąki, lasy czy nawet brodzenie w wodzie.
W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne elementy do montażu naszego zestawu w samochodzie.
Posiadamy również osłony pod silnik do innych modeli samochodów. Nie ma osłony do twojego samochodu? Skontaktuj się z nami!


Renault Traffic, Fiat Talento, Nissan NV200, Opel VIVARO OSŁONA S Renault Traffic, Fiat Talento, Nissan NV200, Opel VIVARO OSŁONA S Renault Traffic, Fiat Talento, Nissan NV200, Opel VIVARO OSŁONA S Renault Traffic, Fiat Talento, Nissan NV200, Opel VIVARO OSŁONA S

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia