Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Usługi kamieniarskie w Olsztynie zakład kamieniarski

Cena: 2 000,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 36866
Województwo: warmińsko-mazurskie
Osoba: Janusz Kowalewski
Powiat: m. Olsztyn
Miejscowość: Olsztyn
Strona www: https://pomnikiolszty…
   
dodano: 19-05-2020
ważne do: 18-06-2020
wyświetleń: 14Szczegóły oferty:

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów pomników – pojedyncze, z podwyższeniem, podwójne oraz dziecięce i urnowe. Można także wybierać z całej gamy kolorystycznej kamieni, znajdą Państwo wśród nich takie rodzaje kamieni, jak np. brąz królewski, impala, gnejs, wanga, orion i inne. Wykonujemy także obłożenia pomników polbrukiem, pasami palonymi, kostką granitową lub bagamitową. Wśród naszych usług można wyróżnić również kopanie grobowców oraz ekshumacje.
Znajdą Państwo u nas również ławki w różnych wariantach – z oparciem, skrzynią lub jednym i drugim. Zajmujemy się również ich montażem. Można u nas także zlecić porcelanowe zdjęcia nagrobne, kolorowe lub czarnobiałe, w różnych formatach, wraz z ich montażem lub bez. W naszej ofercie znajdą Państwo także poduszki z piaskowanymi literami oraz kamienne wazony i misy kwietnikowe oraz podstawki na znicze.
Nasza działalność nie skupia się jedynie w obrębie cmentarza – zajmujemy wytwarzaniem kamiennych schodów, kominków, blatów kuchennych oraz parapetów. Możemy zaproponować bardziej standardowe rozwiązania, jak również tworzone prosto na wymiar.

Więcej informacji znajdziesz na:
https://pomnikiolsztyn.pl/


Usługi kamieniarskie w Olsztynie zakład kamieniarski Usługi kamieniarskie w Olsztynie zakład kamieniarski Usługi kamieniarskie w Olsztynie zakład kamieniarski

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia