Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sylikonowe sznurowadła Hickies

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 37214
Województwo: cały kraj
Osoba: Hickies
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Kraków
Strona www: https://lifewithoutla…
   
dodano: 22-06-2020
ważne do: 22-07-2020
wyświetleń: 18Szczegóły oferty:

Spacer z rodziną, poranny marsz do pracy, wieczorny jogging - wszystkie te czynności wymagają od nas używania wygodnego obuwia. Czasem jednak nawet najlepiej dopasowane buty to za mało. Ważne są również sznurówki! Co z tego, że but dobrze leży na stopie skoro co kilka kroków sznurowadła rozwiązują się wymuszając postój. Jeśli więc znaleźliśmy idealne buty o nieidealnych sznurówkach, warto je po prostu wymienić na inne.

Jedną z marek produkujących specjalne „sznurowadła” jest amerykańska firma Hickies, która opatentowała swoje rozwiązanie i w ciągu 4 lat sprzedała ponad 5 milionów sztuk tych innowacyjnych produktów! Hickies zastępuje tradycyjne sznurówki - po ich założeniu, nie ma potrzeby ponownego wiązania i poprawiania, co jest doceniane szczególnie przez osoby preferujące aktywny tryb życia. Nie bez powodu uważa się, że Hickies to sznurówki sportowe - stosowane często przez biegaczy czy osoby uprawiające fitness.

To również idealnie rozwiązanie dla dzieci, których ruchliwość wcale nie stanowi wówczas problemu, a sznurowadła pozostają nietknięte. Wybierając sznurówki Hickies zyskujemy wiele korzyści. Najważniejsze z nich to: - bezpieczeństwo, wygoda i brak konieczności wielokrotnego wiązania, - uniwersalność- sznurówki pasują do wielu modeli i rozmiarów obuwia, można je „wiązać” na różne sposoby, - trwałość i dostosowywanie się do ruchu stopy, a także jej puchnięcia i kurczenia się, - łatwość zakładania i zdejmowania.

Oferta Hieckies to modele sznurówek dla dorosłych: - Hickies 2.0 - sznurówki gwarantujące komfort i łatwość użytkowania, - Hickies Metallics - sznurowadła ze złotymi i srebrnymi końcówkami, - Hickies z kryształkami od Swarovskiego - wersja luksusowa dla najbardziej wymagających. a także dla dzieci: - Hickies Kids - system sznurowania jest bardziej elastyczny i krótszy, aby lepiej dopasować się do obuwia dziecięcego. Zabawny i zaokrąglony kształt powoduje, że zakładanie jest dużo łatwiejsze i dopasowane do małych dłoni.

Atutem są również przeróżne warianty kolorystyczne. Jeśli szukacie nowoczesnego, wygodnego rozwiązania i alternatywy dla tradycyjnych sznurówek, produkty Hickies z pewnością spełnią wasze oczekiwania. Szczegółową ofertę znajdziecie tutaj:
https://lifewithoutlaces.pl


Sylikonowe sznurowadła Hickies Sylikonowe sznurowadła Hickies Sylikonowe sznurowadła Hickies Sylikonowe sznurowadła Hickies

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia