Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Bezpośredni importer z Chin - ChinaGo

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 37294
Województwo: małopolskie
Firma: Chinago.pl
Powiat: m. Kraków
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-132
Ulica: Szlachtowskiego 12B
Strona www: https://chinago.pl/
   
dodano: 30-06-2020
ważne do: 28-09-2020
wyświetleń: 54Szczegóły oferty:

ChinaGo to doświadczona, specjalistyczna firma z Krakowa, która od wielu lat współpracuje z przedsiębiorstwami na międzynarodowym rynku. Swoją ofertę kieruje do wszystkich zaintrygowanych potencjalną współpracą z Chinami. Nadrzędnym obszarem jej przedsięwzięcia jest nawiązywanie kontaktów między jednostkami z Polski (oraz innych państw) a gospodarczym olbrzymem. Wieloletnie doświadczenie połączone z idealnie opanowanym językiem oraz kulturą Państwa Środka sprawia, iż stanowi łącznik między przyszłymi partnerami handlowymi. ChinaGo.pl pomaga zorganizować eksport oraz import towarów do Chin, pośredniczy także w wysyłce kurierskiej - na https://ChinaGo.pl/ wolno odkryć więcej wiadomości w tym aspekcie.
Z zaangażowaniem realizuje też projekty dodatkowe, służąc pomocą na każdym ich etapie. W swojej ogromnej ofercie posiada także analizę możliwości współpracy z Państwem Środka, to właśnie dzięki której w łatwy sposób wolno określić szanse podboju tamtejszego rynku. ChinaGo działa na terenie całej Polski, proponując profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu poprzez domenę.Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia