Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Obsługa szkód komunikacyjnych - hoolster.pl

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 37297
Województwo: śląskie
Firma: Hoolster.pl
Powiat: m. Bielsko-Biała
Miejscowość: Bielsko Biała
Kod pocztowy: 43-300
Ulica: Romualda Traugutta 16
Strona www: https://hoolster.pl
   
dodano: 30-06-2020
ważne do: 28-09-2020
wyświetleń: 12Szczegóły oferty:

Jednostka Hoolster jest jednym z liderów na rynku przedsiębiorstw zajmujących się odzyskiwaniem zadośćuczynień i likwidacją szkód komunikacyjnych. Funkcjonuje na obszarze Bielska- Białej i w bezpośrednim sąsiedztwie okolicznych miast kraju. Od wielu lat realizuje udane procesy uzyskiwania zadośćuczynień powypadkowych. Jej propozycja oparta jest na kontakcie z ubezpieczycielem, bezzwłocznym holowaniem na parking, naprawą samochodu z OC/AC jak również zdobyciem przez poszkodowanego samochodu zastępczego z OC sprawcy.
Dodatkowo złożoność usług zapewnia kompletną likwidację szkód, obejmującą załatwienie wszystkich niezbędnych formalności z ubezpieczycielem, kompetentną wycenę szkody, gratisową kalkulację jej naprawy i jej usunięcie - na https://hoolster.pl wolno zapoznać się ze wszelkimi możliwościami. Hoolster stanowi gwarancję niezawodności i osobistego rozwiązania problemu. Własnym Klientom umożliwia również skorzystanie z innowacyjnej usługi, jaką jest dopłata do odszkodowań, jakie pozostały zaniżone. Funkcjonuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu służąc realną pomocą i poradą.Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia