Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Jedwabne poszewki www.silk.pl pościel prześcieradła

Cena: 200,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 38106
Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: Silk.pl
Powiat: brodnicki
Miejscowość: Brodki
Strona www: https://silk.pl
   
dodano: 12-09-2020
ważne do: 11-12-2020
wyświetleń: 27Szczegóły oferty:

Tak, może wydawać się bougie, ale przejście na jedwabną poszewkę może naprawdę pomóc twoim włosom i skórze. Ponieważ jedwab jest niezwykle miękkim, gładkim materiałem, nie szarpie włosów ani nie szarpie skóry (coś, co może się zdarzyć w przypadku zwykłych bawełnianych prześcieradeł i poszewek na poduszki), co pomaga zminimalizować puszenie się, uszkodzenia, a nawet zmarszczki. Nie wspominając o tym, że jedwab nie wchłania wilgoci jak bawełna, więc nie wysysa wilgoci z włosów i skóry.

Więc jaka jest najlepsza jedwabna poszewka na poduszkę do kupienia? Po pierwsze, zajmijmy się częstym źródłem nieporozumień, jakim jest różnica między jedwabiem a satyną. Mówiąc prościej: jedwab to włókno, a satyna to rodzaj splotu. Oznacza to, że tkaniny satynowe mogą również zawierać sztuczny jedwab, poliester, nylon i inne włókna. Teraz wiemy, nad czym się zastanawiasz: czy poszewki z jedwabiu lub satyny są lepsze? To naprawdę zależy od tego, ile chcesz wydać, ponieważ jedwab jest nieco droższy.

Jeśli zdecydujesz się zainwestować w jedwab, jednym z najważniejszych wskaźników, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupów, jest liczba mamus, która odzwierciedla wagę jedwabiu. Chociaż zwykle znajdziesz zakres od 15 do 30 mamusi, pamiętaj, że średnia liczba mam wynosi 19, co jest idealne, jeśli po raz pierwszy próbujesz poszewki na jedwabną poduszkę. Jeśli szukasz czegoś bardziej luksusowego, wybierz opcję co najmniej 22 momme i wykonaną z wysokiej jakości jedwabiu morwy.

Aby mieć pewność, że nic nie stanie Ci na przeszkodzie, abyś mógł zasnąć, przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze jedwabne poszewki na poduszki na każdą kieszeń. Słodkie sny!


jedwabne poszewki www.silk.pl pościel prześcieradła jedwabne poszewki www.silk.pl pościel prześcieradła

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia