Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pracownik produkcji (k/m) - praca blisko granicy - Oederan
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!

  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!

  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.

  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.

Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 39756
Województwo: cały kraj
Firma: ConceptPlus
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Bydgoszcz
Dzielnica: Śródmieście
Kod pocztowy: 85-006
Ulica: Gdańska 36
Telefon: Odkryj numer

dodano: 05-02-2021
ważne do: 07-03-2021
wyświetleń: 54

Informacje dodatkowe:

Forma zatrudn.: umowa o pracę
Wymiar zatrudn.: pełny etat

Szczegóły oferty:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – praca blisko granicy

Miejsce pracy: Oederan koło Chemnitz (Saksonia, Niemcy)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych
● Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
● Peklowanie mięsa
● Odważanie produktów

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Gotowość do pracy na jedną zmianę od godz. 7:00 do 17:00

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
● Przyjazny system zaliczek
● Komfortowe zakwaterowanie płatne 125 € miesięcznie
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Start pracy: 16.02.2021

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609