Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tanie i stylowe meble do kuchni, szafy, dla firm, do biura inne

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 41929
Województwo: podkarpackie
Firma: Monada-Meble • Meble na Wymiar
Powiat: mielecki
Miejscowość: Tuszów Narodowy 286
Kod pocztowy: 39-332
Ulica: Tuszów Narodowy
Telefon: Odkryj numer
Strona www: http://www.monada-meb…
   
dodano: 02-10-2021
ważne do: 31-12-2023
wyświetleń: 1Szczegóły oferty:

Oferujemy solidne i wytrzymałe meble kuchenne na wymiar, szafy oraz garderoby, a także meble do sypialni, spiżarni i łazienki. Produkujemy je z wysokiej jakości materiałów, dlatego też gwarantują wieloletnią użytkowość i doskonały wygląd. Nasza firma MONADA-MEBLE odznacza się sporym doświadczeniem w branży, dlatego też nie zawiedzie absolutnie żadnego klienta. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm, a co najważniejsze ogromne zaangażowanie. Realizujemy nie tylko własne projekty, ale i również te, które dostarczą nam klienci.

Firma Monada-Meble to potocznie zwany stolarz meblowy i stolarnia. Nasze produkty cechuje na pewno wysoka jakość. Solidne, trwałe i sprawdzone materiały. W tym blaty, fronty, akcesoria meblowe. W ofercie meble do kuchni, biura, firmy, garderoby. Projekt, pomiar, realizacja, kompleksowa obsługa klienta. Budujemy także szafy wnękowe, do zabudowy na wymiar, wolnostojące i inne rozwiązania w tym zabudowy skosów i poddaszy. Adoptujemy każdą przestrzeń jako meblową. Realizujemy również lamele, panele ścienne, sufitowe i inne.

Realizacje na http://www.monada-meble.pl


Tanie i stylowe meble do kuchni, szafy, dla firm, do biura inne Tanie i stylowe meble do kuchni, szafy, dla firm, do biura inne Tanie i stylowe meble do kuchni, szafy, dla firm, do biura inne Tanie i stylowe meble do kuchni, szafy, dla firm, do biura inne Tanie i stylowe meble do kuchni, szafy, dla firm, do biura inne Tanie i stylowe meble do kuchni, szafy, dla firm, do biura inne


Najczęściej oglądane ogłoszenia