Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Najczęstsze choroby psów

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 43835
Województwo: dolnośląskie
Firma: Przychodnia weterynaryjna VETAN
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Dzielnica: Fabryczna
Kod pocztowy: 54-117
Ulica: ul. Królewiecka 163A
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://vetan.pl
   
dodano: 06-06-2022
ważne do: 28-05-2024
wyświetleń: 21Szczegóły oferty:

Prawidłowo rozpoznawaj i działaj w przypadku najczęstszych chorób psów
Podobnie jak my ludzie, nasi czworonożni towarzysze również mogą cierpieć na liczne choroby. Niektóre są łatwe do wyleczenia, inne tylko w ograniczonym zakresie lub wcale. W takich przypadkach pomaganie psu w życiu z chorobą oznacza pomaganie mu. W tym podstawowym artykule przeczytaj o tym, jakie choroby psów są najczęstsze, jakie objawy możesz rozpoznać po nich i co możesz z nimi zrobić.
Wiele chorób naszych psów jest porównywalnych lub identycznych z chorobami ludzi. Należą do nich alergie, stany zapalne i nowotwory. Inne choroby dotyczą tylko niektórych zwierząt lub są specyficzne dla psów. Poniżej znajdziesz przegląd najważniejszych chorób psów i ich objawów.
Badania profilaktyczne u psów
Starsze psy są bardziej podatne na choroby niż młode, aktywne psy. Badania profilaktyczne u weterynarza zapewniają, że seniorzy starzeją się zdrowo. Na przykład dzięki odpowiedniej diecie i regularnym kontrolom zdrowia małe psy mogą żyć nawet 18 lat.
W ten sposób Twój pies pozostaje zdrowy: regularne kontrole w domu.
Musisz regularnie odwiedzać weterynarza na szczepienia, ale między wizytami możesz zrobić sobie kontrolę domową, aby szybko rozpoznać zmiany i na nie zareagować. Waga, sierść i zachowania żywieniowe, odchody, zapach i aktywność są zawsze wyznacznikami dobrego samopoczucia twojego futrzanego przyjaciela. Najlepszym sposobem na pielęgnację sierści jest comiesięczna kontrola. Obejmuje to ważenie, sprawdzanie sierści, skóry, uszu, oczu, zębów i oddechu. Wnętrze uszu powinno być jasnoróżowe, bezwonne i czyste, białka oczu czyste, wewnętrzne kąciki oczu czyste, a źrenice normalnej wielkości i wrażliwe na światło. Kiedy naciskasz na różowe dziąsła, biały odcisk palca powinien pojawić się tylko na krótką chwilę. Kamień nazębny, miękka i odbarwiona płytka nazębna lub cuchnący oddech to znaki ostrzegawcze. Na koniec powinieneś zbadać swojego psa wszędzie, w tym wokół głowy, i wyczuć wszelkie nieprawidłowe guzy, strupy, skaleczenia, ciała obce lub łysiny.
Jeśli poczujesz lub rozpoznasz coś niezwykłego, nasz zespół weterynarza w VETAN.PL dostępny w Internecie szybko i łatwo. Doświadczeni lekarze weterynarii mogą skorzystać z czatu wideo, aby po raz pierwszy przyjrzeć się swojej ukochanej i przedstawić zalecenia dotyczące dalszych środków terapeutycznych. Jeśli nie okaże się, że jest to ostra choroba, możesz uratować siebie i swojego psa na wycieczkę do weterynarza. Jeśli nie masz pewności, czy nasi weterynarze mogą pomóc online, krótko opisz nam swoje obawy na czacie. Ta wstępna ocena jest dla Ciebie bezpłatna. Nasz zespół doradzi również ogólne środki ostrożności, aby Twoje zwierzę pozostawało zdrowe przez długi czas. Jeśli chcesz, nawet bez aparatu - po prostu przez czat. W nagłych wypadkach, takich jak urazy po ugryzieniu lub praktyczne zabiegi - na przykład odnowienie ochrony przed szczepieniem - udanie się do zaufanego weterynarza jest oczywiście nadal niezbędne.
Aby uniknąć i zapobiec chorobom, najlepiej jest połączyć regularne szczepienia z wizytą u weterynarza.
http://vetan.pl


Najczęstsze choroby psów

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia