Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Małe magazyny samoobsługowe na wynajem Wrocław

Cena: 250,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 45892
Województwo: dolnośląskie
Firma: BestBox24
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Dzielnica: Fabryczna
Kod pocztowy: 54-530
Ulica: Graniczna 157a
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://bestbox24.pl
   
dodano: 16-05-2023
ważne do: 10-08-2024
wyświetleń: 27Informacje dodatkowe:

Szczegóły oferty:

BestBox24 to innowacyjne rozwiązanie na wrocławskim rynku, oferujące aż 120 małych magazynków do wynajęcia w okolicy lotniska. Nasza firma specjalizuje się w niewielkich powierzchniach magazynowych o metrażach od 3 do 12 m2, które są reprezentowane przez przygotowane do wynajmu kontenery- boxy typu self-storage. Dostępne są one zarówno na krótki, jak i długi okres, w zależności od potrzeb naszych klientów. BestBox24 to nowy gracz na lokalnym rynku we Wrocławiu, a naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb zarówno firm, jak i osób indywidualnych w zakresie wynajmu magazynków i skrytek do przechowywania różnych przedmiotów. Bez względu na to, czy potrzebujesz miejsca na meble, dokumenty, narzędzia czy materiały, nasze wrocławskie skrytki są idealnym rozwiązaniem. Nasze magazyny są w pełni samoobsługowe, co oznacza, że masz pełną kontrolę nad swoją przestrzenią i są w pełni zarządzane indywidualnie. Dodatkowo, obiekty są stale monitorowane, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom. Co ważne, nasze magazyny są dostępne od ręki, co oznacza, że możesz wynająć je już na okres jednego miesiąca. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Wrocławia i nie tylko do skorzystania z naszych usług i rezerwacji przestrzeni magazynowych. BestBox24 to rozwiązanie, które ułatwi Ci przechowywanie i organizację Twoich rzeczy. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się o naszej profesjonalnej obsłudze oraz dogodnych warunkach wynajmu.


Małe magazyny samoobsługowe na wynajem Wrocław Małe magazyny samoobsługowe na wynajem Wrocław Małe magazyny samoobsługowe na wynajem Wrocław Małe magazyny samoobsługowe na wynajem Wrocław Małe magazyny samoobsługowe na wynajem Wrocław Małe magazyny samoobsługowe na wynajem Wrocław Małe magazyny samoobsługowe na wynajem Wrocław


Najczęściej oglądane ogłoszenia