Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

DoTenisa - sklep tenisowy
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 45950
Województwo: cały kraj
Firma: DoTenisa
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Warszawa
Strona www: https://dotenisa.pl/b…
   
dodano: 30-05-2023
ważne do: 28-08-2023
wyświetleń: 3832Szczegóły oferty:

Czy jesteś gotowy, żeby podbić korty i wygrywać mecze tenisowe? Bez względu na to, czy jesteś młodym graczem czy doświadczonym zawodnikiem, DoTenisa.pl jest doskonałym miejscem dla Ciebie. Jesteśmy sklepem tenisowym, który oferuje wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia sukcesów na kortach.
Nasz punkt sprzedaży jest prawdziwym niebem dla wszystkich miłośników tenisa. W bogatej ogromnej ofercie odnajdziesz wysokiej jakości rakiety, piłki, akcesoria, ubrania i dużo więcej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz innowacyjnej rakiety, żeby poprawić swoje uderzenia, czy również wyszukujesz wykwintnych i funkcjonalnych ciuchów tenisowych, z pewnością odnajdziesz to, czego potrzebujesz w naszym sklepie - wypróbuj DoTenisa.pl.
Jesteśmy dumni z konkurencyjnej ceny. Twierdzimy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości artykułów tenisowych bez konieczności pustoszenia portfela. Wobec tego oferujemy nasze towary w atrakcyjnych cenach, żeby zapewnić Ci jak najlepszą wartość za Twoje pieniądze. Pragniemy, żeby skonstruowany przez nas punkt sprzedaży był miejscem, gdzie nie tylko najlepsi gracze mogą znaleźć sprzęt najlepszej jakości, jakkolwiek również gdzie początkujący gracze mogą rozpocząć swoją tenisową przygodę bez przeszkód pieniężnych.Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia