Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Szkolenia skierowane do lekarzy weterynarii
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 47051
Województwo: dolnośląskie
Firma: Przychodnia Weterynaryjna VETAN
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Dzielnica: Fabryczna
Kod pocztowy: 54-117
Ulica: Królewiecka 163A,
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://vetan.pl
   
dodano: 30-11-2023
ważne do: 28-02-2024
wyświetleń: 2127Szczegóły oferty:

VETAN - Przychodnia Weterynaryjna Z Pasją i Wiedzą
Witamy w świecie weterynarii, gdzie zdrowie zwierząt jest naszą pasją i priorytetem. VETAN, Przychodnia Weterynaryjna o globalnym zasięgu, z dumą ogłasza swoje innowacyjne szkolenia skierowane do lekarzy weterynarii oraz techników weterynaryjnych. Nasze szkolenia są nie tylko źródłem wiedzy, ale także inspiracją do rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku weterynaryjnym. Zapraszamy Cię do odkrycia, rozwinięcia i podniesienia swoich umiejętności razem z nami.
Dlaczego Warto Wybrać Szkolenia VETAN?
1. Doświadczeni Liderzy Branży
Nasi prelegenci to doświadczeni specjaliści, liderzy w swoich dziedzinach, których wiedza oparta jest na praktyce i najnowszych osiągnięciach w dziedzinie weterynarii. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji do pracy, uczestnicy szkoleń zyskają unikalną perspektywę i praktyczne umiejętności.
2. Szeroki Zakres Tematyczny
Szkolenia VETAN obejmują obszary takie jak diagnostyka, chirurgia, radiologia, medycyna weterynaryjna, etologia, a także zarządzanie i komunikacja w praktyce weterynaryjnej. Niezależnie od Twojego obszaru zainteresowań, znajdziesz u nas szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb.
3. Nowoczesne Metody Nauczania
Stawiamy na nowoczesne metody nauczania, wykorzystując interaktywne zajęcia, warsztaty praktyczne, studia przypadków oraz symulacje. Dzięki temu szkolenia VETAN nie tylko dostarczają wiedzy teoretycznej, ale także pozwalają na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w codziennej praktyce weterynaryjnej.
4. Praktyka na Żywo
Nasi uczestnicy mają możliwość uczestniczenia w praktykach na żywo, gdzie pod okiem doświadczonych weterynarzy mogą stosować swoją wiedzę w rzeczywistych przypadkach klinicznych. To doskonała okazja do nauki poprzez bezpośrednie doświadczenie.
5. Certyfikowane Szkolenia
Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. To nie tylko dowód ukończenia szkolenia, ale także ważny element budowania prestiżu i zaufania wśród pacjentów i klientów.
Kto Może Skorzystać z Naszych Szkoleń?
  • Lekarze Weterynarii: Zarówno ci, którzy dopiero zaczynają swoją karierę, jak i Ci z wieloletnim doświadczeniem, znajdą u nas szkolenia dostosowane do swojego poziomu zaawansowania.
  • Technicy Weterynaryjni: Dla techników weterynaryjnych, którzy odgrywają kluczową rolę w codziennej praktyce, oferujemy specjalnie dostosowane szkolenia, umożliwiające rozwój ich umiejętności zawodowych.
Jak Zapisać Się na Szkolenie?
Zapisy na nasze szkolenia są otwarte online na naszej stronie internetowej. Proces jest prosty i intuicyjny, umożliwiając szybką rejestrację bez zbędnych formalności. Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się materiały szkoleniowe, prezentacje i dodatkowe materiały edukacyjne.
Opinie Uczestników Poprzednich Szkoleń
"Szkolenie VETAN przekroczyło moje oczekiwania. Dowiedziałam się nie tylko dużo nowych rzeczy, ale również zyskałam pewność siebie w praktycznym zastosowaniu wiedzy. Polecam każdemu lekarzowi weterynarii!" - Dr. Kowalska
"Jestem technikiem weterynaryjnym od 10 lat, ale dopiero szkolenie VETAN pozwoliło mi spojrzeć na moją pracę z zupełnie nowej perspektywy. Warto zainwestować w rozwój zawodowy!" - K. Nowak, Technik Weterynaryjny
Podsumowanie
VETAN to nie tylko przychodnia weterynaryjna, ale także centrum edukacyjne, które stawia na rozwój profesjonalny całej społeczności weterynaryjnej. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności, gdzie pasja spotyka się z wiedzą, a innowacje kształtują przyszłość weterynarii. Zapisz się już dziś na jedno z naszych szkoleń i otwórz drzwi do nowych możliwości w swojej karierze weterynaryjnej.
https://vetan.pl/szkolenia/


Szkolenia skierowane do lekarzy weterynarii

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia