Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

​Sprawdź nadzwyczajną ofertę wyposażenia gastronomicznego w Gastr
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 48021
Województwo: cały kraj
Firma: Gastromania
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Warszawa
Strona www: https://gastromania.p…
   
dodano: 26-03-2024
ważne do: 24-06-2024
wyświetleń: 3053Szczegóły oferty:


Szukasz kompleksowego i najwyższej jakości wyposażenia dla swojego lokalu gastronomicznego? Gastromania.pl to miejsce, gdzie Twoje potrzeby spotkają się z dostatnią ofertą artykułów fenomenalnej jakości!
Nasz sklep oferuje kolosalny wybór wyposażenia i dodatków gastronomicznych, jakie spełnią wymagania nawet w największym stopniu wymagających kontrahentów. Od profesjonalnych urządzeń kuchennych, poprzez naczynia i akcesoria, aż po meble i wyposażenie do obsługi konsumenta - w Gastromania.pl odnajdziesz wszystko, czego wymagasz do funkcjonalnego funkcjonowania Twojej gastronomii.
Dzięki współpracy z doskonałymi producentami i stałemu poszerzaniu oferty o najświeższe rozwiązania, zapewniamy stworzonym przez nas klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii i trendów w branży gastronomicznej.
Uprzejmie zapraszamy do odwiedzenia naszej idealnej strony internetowej gastromania.pl, gdzie oczekuje na Ciebie pełna oferta i możliwość skorzystania z naszych interesujących promocji i rabatów. Daj własnej gastronomii bardzo dobre narzędzia do pracy - wybierz Gastromania.pl, Twojego partnera w sukcesie biznesowym!


​Sprawdź nadzwyczajną ofertę wyposażenia gastronomicznego w Gastr

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia