Dodaj ogłoszenie
Cennik wyróżnień


Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie Mojeanonse.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je pomarańczową ramką i jasnożółtym tłem, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM – ogłoszenie wyróżnione pomarańczową ramką i jasnożółtym tłem na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 2,46 zł brutto płatność sms lub 2 zł brutto płatność online.

2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez pomarańczową ramkę i jasnożółte tło na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 6,15 zł brutto płatność sms lub 5 zł brutto płatność online.

3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na jasnożółtym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - 1,23 zł brutto płatność sms lub 1 zł brutto płatność online.
 

Użytkownik może również skorzystać z podbijania ogłoszeń:

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się na liście kategorii, w zależności od zakupionych punktów.

Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się poprzez, podbite (na samej górze ogłoszenie, które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

Jak zapłacić za wyróżnienie ogłoszenia?

 

Serwis Mojeanonse.pl umożliwia wygodne płatności SMS oraz płatności online za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer.

Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni.

 

Serwis Mojeanonse.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

 

Usługę SMS obsługuje  CTM Mobiltek.
 
Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów:
T-Mobile,  Plus GSM, Orange i Play.

Właściciel serwisu: AMANET Grzegorz Amanowicz
 
Regulamin usługi, Reklamacje.

Najczęściej oglądane ogłoszenia