Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

​Odkryj świat cudownych akcesoriów kuchennych w Kuchenne.pl

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 48023
Województwo: cały kraj
Firma: Kuchenne
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Warszawa
Strona www: https://kuchenne.pl/
   
dodano: 26-03-2024
ważne do: 24-06-2024
wyświetleń: 3147Szczegóły oferty:


Gotowanie staje się przyjemnością, gdy masz odpowiednie narzędzia! Kuchenne.pl to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego chcesz do kucharskich wyzwań - różnorodny wybór akcesoriów kuchennych oczekuje na Ciebie!
Nasz punkt sprzedaży oferuje obszerny asortyment produktów, jakie ułatwią Ci przygotowywanie potraw oraz sprawią, że czas spędzony w kuchni stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Od noży, patelni i garnków, poprzez dodatki do pieczenia, po praktyczne akcesoria kuchenne - mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby utworzyć idealnie wyposażoną kuchnię.
Jakość naszych produktów stoi na najważniejszym poziomie, bo współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy gwarantują solidność, funkcjonalność i stylistykę własnych wyrobów. W Kuchenne.pl znajdziesz zarówno klasyczne rozwiązania, jak i najnowsze trendy w dyscyplinie akcesoriów kuchennych.
Nasza domena kuchenne.pl to miejsce, gdzie oczekuje na Ciebie pełna oferta produktów oraz liczne promocje i rabaty. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym kucharzem, lub początkującym entuzjastą gotowania, w Kuchenne.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby spełnić swoje kulinarnie marzenia. Wybierz Kuchenne.pl - Twojego zaufanego partnera w kuchni!


​Odkryj świat cudownych akcesoriów kuchennych w Kuchenne.pl


Najczęściej oglądane ogłoszenia