Dodaj ogłoszenie
O serwisie

logo

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy internautów, powstał serwis internetowy - Mojeanonse.pl, który rozpoczął działalność na rynku ogłoszeń w zakresie prezentacji oraz popularyzacji darmowych ogłoszeń osób prywatnych oraz firm o charakterze lokalnym bądź ogólnopolskim.

 

Portal od samego początku postawił na najwyższą jakość oferowanych usług, wykorzystując do jego budowy najnowsze oprogramowanie dostępne na rynku oraz stosując jak najlepsze techniki prezentowania ofert użytkowników. Pomijając fakt, iż korzystanie z serwisu jest darmowe, staraliśmy się stworzyć serwis prosty w obsłudze, o atrakcyjnym wyglądzie oraz szeregu funkcjonalności.

 

Oczekiwania internautów z dnia na dzień są coraz bardziej wyszukane, w związku z czym postanowiliśmy nie poprzestawać na aktualnej wersji portalu, ale ulepszać go w miarę swoich możliwości i sugestii odwiedzających nasz portal. Zważywszy na konkurencyjność serwisów ogłoszeniowych w Polsce, wiemy jak niezwykle trudno będzie wzbudzić Państwa zainteresowanie naszą ofertą i bycia stałym bywalcem serwisu, jednakże będziemy się starać, aby każdy odwiedzający był zadowolony i coraz częściej odwiedzał nasz serwis.Zespół Mojeanonse.pl.

Najczęściej oglądane ogłoszenia