Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Czarna maska Broyx Delta rozmiar M

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 35990
Województwo: cały kraj
Osoba: Biuro Broyx
Powiat: cały kraj
Miejscowość: Kraków
Strona www: https://maskibroyx.pl
   
dodano: 17-03-2020
ważne do: 16-04-2020
wyświetleń: 10Szczegóły oferty:

Czarna Maska Antysmogowa Broyx Delta
Maska antysmogowa i antyalergiczna BROYX DELTA jest certyfikowanym środkiem ochrony osobistej zgodnym z prawem UE i posiada znak bezpieczeństwa CE. Całość badań i certyfikacji została wykonana w wiodącym ośrodku w Polsce tj. Centralnym Instytucie Ochrony Pracy (CIOP) w Łodzi.

Czasza maski jest wykonana z neoprenu i posiada unikatowe mocowanie wokół uszu dodatkowo ją stabilizuje. Wykorzystanie neoprenu zapewnia dodatkowo ochronę przed chłodem.

Jako certyfikowana maska sportowa, gwarantuje niskie opory oddychania i wysoki poziom filtracji. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza:

-pyłami PM10, PM2.5, PM0.3 i mniejszymi,
-aerozolami,
-smogiem,
-alergenami wziewnymi,
-benzopirenem.
Maska BROYX DELTA wyposażona jest w 2 zawory co ułatwia swobodne wydychanie powietrza.

„Sercem” rozwiązania jest czterowarstwowy, wymienny filtr z warstwą węgla aktywnego i włókniny elektrostatycznej HEPA E12 99,5%. Jego zaletą jest niski opór oddychania oraz wysoki poziom filtracji.

Wysoka skuteczność filtra wynika ze specjalnej konstrukcji warstwy filtracyjnej – jej włókna są naładowane elektrostatycznie, co powoduje przyciąganie zawieszonych w powietrzu cząstek i kropel i ułatwia ich osadzanie na włókninie filtracyjnej.

Niskie opory oddychania są wynikiem optymalnej konstrukcji filtra, powstałego w wyniku badań laboratoryjnych. Filtr BROYX 4P1 zapewnia dobrą skuteczność dla większości zastosowań miejskich. Ważna dla konstrukcji filtra jest również eliminacja grubych i wysokooporowych warstw włóknin.

Maska antysmogowa Broyx Delta ze względu na swoją budowę i wykorzystany materiał, świetnie nadaje się na chłodniejsze dni.

Dedykowana jest dla osób wrażliwych na zanieczyszczenia i tych, które przebywają w miejscach o podwyższonym stężeniu pyłów, grzybów etc.

Dane kontaktowe:
E-mail: kontakt@sportsquare.pl
Tel.: +48 530 833 369
Godziny pracy: 10:00 - 16:00 (poniedziałek - piątek)

Więcej informacji znajdziesz na: https://maskibroyx.pl


Czarna maska Broyx Delta rozmiar M Czarna maska Broyx Delta rozmiar M Czarna maska Broyx Delta rozmiar M Czarna maska Broyx Delta rozmiar M

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia