Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Płyty winylowe - winyle-online.pl

Cena: 0,00PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do użytkownika: zostanie ona dostarczona pod
adres email ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski to?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Pieniądze przekazuj osobiście, nie wysyłaj pieniędzy pocztą ani przelewem!


  • W celu sfinalizowania transakcji spotykaj się w miejscach publicznych.


  • Zanim zdecydujesz się na zakup sprawdź czy przedmiot nie pochodzi z nielegalnego źródła. W przeciwnym wypadku, gdy przedmiot jest kradziony, Ty również możesz mieć kłopoty z prawem.Więcej o zasadach bezpieczeństwa!
promuj ogłoszenie
Numer ogłoszenia: 37012
Województwo: podlaskie
Firma: Winyle Online
Powiat: m. Białystok
Miejscowość: Białystok
Kod pocztowy: 15-586
Ulica: Zabłudowska 62
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://winyle-online…
   
dodano: 02-06-2020
ważne do: 05-10-2024
wyświetleń: 326Szczegóły oferty:

Strona winyle-online.pl zajmuje się sprzedażą płyt winylowych, CD oraz kaset. W sklepie można nabyć płyty z albumami, singlami i kompilacjami z przeróżnych lat a także gatunków muzycznych. Sklep ma na uwadze jakość prezentowanych płyt, dlatego każda płyta został gruntownie oceniony pod kątem stanu płyty a dodatkowo okładki. W przeszukiwaniu dostępnych płyt pomocne mogą się okazać dodatkowe filtry, dzięki którym łatwo można ograniczyć listę do wielce szczegółowych rezultatów. Wraz z wyborem konkretnego filtrowania mogą pojawić się dodatkowe opcje w wybranej kategorii jeszcze mocniej uszczuplające wyświetlaną listę krążków. Rezultaty można poza tym posortować wg. kilku różnych opcji. Sklep daje też możliwość przeszukiwania kolekcji poszczególnego wykonawcy, uwzględniając jego pojawienie się na albumach innych muzyków i na albumach kompilacyjnych różnych twórców. Jest także sposobność oglądania albumów wydanych przez wybraną wytwórnię płytową. Jeżeli szukasz albumów na namacalnym nośniku w postaci winyla, to odwiedź naszą stronę.


Płyty winylowe - winyle-online.pl Płyty winylowe - winyle-online.pl Płyty winylowe - winyle-online.pl Płyty winylowe - winyle-online.pl Płyty winylowe - winyle-online.pl Płyty winylowe - winyle-online.pl Płyty winylowe - winyle-online.pl

Podobne ogłoszenia w tej kategorii

Najczęściej oglądane ogłoszenia